1398/5/19 شنبه

رئیس سازمان قضایی استان کردستان:

قدرت ایمان و ولایتمداری نیروهای مسلح موجب هراس و رعب دشمن شده است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کردستان با اشاره به بازتاب گسترده شهادت شهید حججی در سطح جامعه گفت: این قدرت ایمان و ولایتمداری رزمندگان و نیروهای مسلح است که موجب هراس و رعب دشمن شده است.

مجتبی شیرود بزرگی در همایش پیشگیری از سوانح و جرایم سپاه بیت المقدس کردستان گفت: مشخصه بارز و اصولی نیروهای مسلح ما که موجب عزت و منزلت آنها شده، جوانان ولایتمدار و ارزشی است که شاکله اصلی نیروهای مسلح را تشکیل می دهند.
وی با بیان اینکه بایستی زمینه ایجاد گفتمان جدیدی در نیروهای مسلح برای تقویت و ارتقای روحیه معنوی کارکنان فراهم شود، افزود: با ایجاد این گفتمان و تقویت باور دینی و انقلابی، به تقویت قوای مسلح خود کمک مضاعفی خواهیم کرد.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کردستان در ادامه، به تشریح انواع جرایم امنیتی پرداخت و گفت: آسیب شناسی جرایم امنیتی نشان می دهد که اگر بتوانیم سهل انگاری و کم توجهی ها را کاهش دهیم و به هشدارها و اصول حفاظتی مانند حفاظت گفتار و حیطه بندی، جدی تر توجه کنیم قطعاً این جرایم کاهش خواهد یافت.
وی به آثار مخرب جرایم امنیتی اشاره و تاکید کرد: با آگاهی بخشی از قوانین و ابهام زدایی و بصیرت افزایی می توانیم از این جرایم پیشگیری کنیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما