1397/9/7 چهارشنبه

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

سازمان قضایی به عنوان یک پشتوانه قوی، ضامن سلامت نیروهای مسلح است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور اظهار داشت: سازمان قضایی به عنوان یک پشتوانه قوی، ضامن سلامت نیروهای مسلح است.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی در آیین تکریم و معارفه دادستان نظامی استان خوزستان گفت: نیروهای مسلح در هر کشوری مظهر اقتدار آن کشور است و امیرالمومنین(ع) می‌فرمایند که نیروهای مسلح مانند جاده امنی هستند و وقتی مشکلی پیش می‌آید، حصار مطمئنی برای مردم هستند و قوام و پابرجایی مردم به آنها متکی است چراکه مسئول تامین امنیت جامعه هستند.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی، مهم‌ترین مسئله‌ مردم را امنیت برشمرد و تصریح کرد: باید قدر امنیتی که نیروهای مسلح ما امروز در سطح جهانی و داخلی ایجاد کرده‌اند بدانیم و امیران و سرداران ما وقتی خطری پیش می‌آید از همه جلوتر هستند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به عزت نیروهای مسلح در کشور گفت: وقتی شهید صیاد شیرازی توسط منافقین به شهادت رسید، همه مردم با اشک برای تشییع او آمدند و در حادثه 31 شهریور اهواز نیز مردم ایران از شهدا به خوبی قدرشناسی و در مراسم تشییع آنان حضور پیدا کردند و حماسه آفریدند.

وی با بیان اینکه دشمن، نگاه تحقیرآمیزی را که امروز نسبت به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و عربستان دارد، زمانی به ایرانیان داشت، اضافه کرد: می‌بینیم که ترامپ ابتدا پشتیبانی کامل خود را از عربستان اعلام و بعد مسئله خاشقچی را در بوق و کرنا می‌کند و به دنبال ذلیل کردن بن‌سلمان است تا گوش به فرمانش باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی با اشاره به حضور گسترده نیروهای خارجی در کشور در زمان پیش از انقلاب گفت: در آن دوران، کارشناسان خارجی دو حقوق دریافت می‌کردند، یکی حقوق عادی و دیگری حق توحش؛کار کارشناسان و تکنسین‌های ما در آن دوران این بود که اگر قطعه‌ای از هواپیما نیاز به تعویض داشت، این قطعه را تحویل خارجی‌ها بدهند اما کار تعویض را خود بیگانگان انجام می‌دادند.

وی افزود: دشمن ما می‌گوید شما حق بَلد بودن، تحقیق، موشک ساختن و ... را ندارید و در مقابل داعش، جبهه النصره و ... را می‌سازند و برایشان هزینه می‌کنند و در افغانستان هم ابتدا طالبان را به کار گرفتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی خاطرنشان‌کرد: ترامپ اخیراً گفت که اگر ما از عربستان حمایت نکنیم، امنیت اسرائیل به خطر می‌افتد؛ این‌ها نکات مهمی است که باید به آن‌ها توجه کنیم.
وی افزود: در سال 72 اجلاسی به نام شیعه‌شناسی در غرب برگزار شد و خروجی آن این بود که شیعه با علم سبز مهدوی حرکت می‌کند و با علم سرخ حسینی به راه خود ادامه می‌دهد و نتیجه گرفتند که باید این دو علم را از دست شیعیان بگیرند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با تأکید براینکه نیروهای مسلح ما امروز در اوج هستند، افزود: دشمن همانطوری که انرژی هسته‌ای را از ما گرفت، می‌خواهد قدرت نیروهای مسلح، ابتکار و خلاقیت را نیز از آن‌ها بگیرد؛ اما این چراغ یک چراغ خدایی است و رسالت رزمندگان ما در دفاع مقدس هنوز هم باقی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: سازمان قضایی به عنوان یک پشتوانه محکم برای نظامیان ضامن سلامت نیروهای مسلح است.

وی با اشاره به اینکه باید از وقوع جرم پیشگیری کرد و آخرین دارو، برخورد است، تصریح کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح در راستای پیشگیری از وقوع جرم، چهار برنامه پنج ساله را دنبال کرده است و برنامه پنج ساله پنجم نیز تدوین و در حال اجرا است.
بهرامی تأکید کرد: اگر سایر دستگاه‌ها مانند دستگاه مجریه، شهرداری‌ها و ... نیز وارد مباحث پیشگیری می‌شدند، جامعه ما بسیار سالم‌تر از این بود.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در ادامه، خیرا... کشت‌زر را به عنوان دادستان نظامی جدید استان خوزستان معرفی و از خدمات ابراهیم ممبینی تقدیر کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما