1398/7/17 چهارشنبه

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:

موفقیت های نیروی انتظامی با حمایت سازمان قضایی نیروهای مسلح به دست آمده است

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی با فرمانده انتظامی استان دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که دادستان نظامی استان نیز حضور داشت، سردار مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی، سازمان قضایی نیروهای مسلح را یاریگر مجموعه ناجا در انجام ماموریت ها دانست و از حمایت های این سازمان تشکر کرد.

وی تاکید کرد: موفقیت های نیروی انتظامی با همکاری و حمایت سایر دستگاه ها خصوصاً مجموعه های تأثیرگذاری مانند سازمان قضایی که در حوزه سالم سازی و پیشگیری از وقوع جرم کمک حال ناجا هستند، به دست آمده است.

سردار شجاع با بیان اینکه وظیفه ناجا به گونه ای است که باید با آلودگی ها در سطح جامعه مقابله کند، گفت: در این وادی باید مراقب باشیم تا گرفتار آلودگی ها نشویم.

این مقام انتظامی تصریح کرد: قطعا مجموعه نیروی انتظامی استان با تمام توان با کسانی که قصد ناامن کردن جامعه را دارند مقابله خواهد کرد و در این مسیر به حمایت های سازمان قضایی نیاز داریم.

** در صیانت از کارکنان ناجا از هیچ اقدامی فروگذار نمی کنیم
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان در ادامه این جلسه گفت: بخش مهمی از امنیت کشور برعهده نیروی انتظامی است و مردم با تمام وجود این ظرفیت عظیم را حس می کنند.

محمدحسین محمدپور تصریح کرد: با این حجم از فعالیت، اگر کوتاهی در انجام وظایف ناجا به وجود آید به سرعت در رسانه های معاند باز نشر می شود لذا در صیانت از کارکنان از هیچ اقدامی فروگذار نکنیم.

در ادامه این جلسه، محمدعلی جلوه گر دادستان نظامی استان اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی فرصت خوبی برای آشنایی مردم با خدمات و سختی های کار پلیس است و باید تبریک گفت به مجموعه نیروی انتظامی که در همه عرصه ها با اقتدار و سربلندی ظهور و بروز دارد و این چیزی نیست جز صداقت، اخلاص و کار خیری که انجام می شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما