1398/12/27 سه‌شنبه

اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع کرونا در سازمان قضایی نیروهای مسلح

اقدامات سازمان قضایی نیروهای مسلح برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در ستاد مرکز و سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران تشریح شد.

حسن عاشوری مدیرکل پشتیبانی و رفاه سازمان قضایی نیروهای مسلح در این ارتباط گفت: با اعلام وضعیت هشدار، بلافاصله به دستور معاون توسعه مدیریت و منابع کمیته ای تشکیل و مصوباتی منطبق با آخرین تدابیر ستاد ملی مدیریت کرونا اتخاذ و به سراسر کشور ابلاغ شد.

وی افزود: در اولین گام آبدارخانه ها ،آشپزخانه، سالن غذاخوری و آسایشگاه سربازان نظافت، گندزدایی و ضدعفونی و آبدارخانه ها پلمپ شد همچنین سرویس های بهداشتی و خودروها، درب و کابین آسانسورها و دستگیره درب اتاق‌ها نظافت و ضدعفونی مستمر شد.

مدیرکل پشتیبانی و رفاه سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: با همکاری یگان ویژه پاسداران ناجا، محوطه سازمان و مبادی ورودی کلیه ساختمان ها و با هماهنگی یگان ویژه جنگ های نوین سپاه کلیه ساختمان ها، اتاق‌ها ، آشپزخانه، سالن غذاخوری ،آسایشگاه سربازان و سرویسهای بهداشتی گندزدایی و ضدعفونی شد.

عاشوری از توزیع ماسک و دستکش بهداشتی بین کلیه همکاران در سه مرحله، نصب ظروف حاوی مایع ضدعفونی دست در ساختمان قضایی و اداری، تهیه و نصب دستگاه‌های دست خشک کن برقی داخل سرویس های بهداشتی، تهیه و توزیع مهر نماز بین همکاران و ارسال اقلام بهداشتی به سازمان های قضایی استان‌های مازندران و گیلان خبر داد.

وی با اشاره به ویزیت نزدیک به 13 هزار نفر از مراجعان و کارکنان توسط پزشک سازمان در طی 14 روز گذشته گفت: پادری های کنفی آغشته به مواد ضدعفونی کننده تهیه و در مبادی ورودی ساختمان ها نصب و راهنمای ضدعفونی بهداشتی دست‌ها در راهروها در دید مراجعان و کارکنان قرار گرفته است.

عاشوری از تعطیلی کلیه برنامه های جمعی سازمان قضایی نیروهای مسلح اعم از جلسات، نشست ها و گردهمایی خبر داد و گفت: کلیه مراکز مهمانپذیر سازمان در شهرهای مختلف نیز تعطیل شده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما