1398/12/27 سه‌شنبه

با رئیس جدید دادسرای نظامی ناحیه چالوس آشنا شوید

«سید ابراهیم حجازی» به‌ عنوان رئیس جدید دادسرای نظامی ناحیه چالوس منصوب شد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران با اشاره به این انتصاب، از زحمات رضا شفیعی رئیس سابق دادسرای نظامی ناحیه چالوس تقدیر کرد و افزود: خدمات وی در زمان مسئولیتش، ارزشمند است.

حجت الاسلام احمدرضا پورخاقان افزود: اگر از فرصت ایجاد شده برای خدمت به مردم به نحو احسن استفاده کنیم در مقابل وجدان خود و خداوند متعال آسوده و روسفید خواهیم بود اما اگر خدای نکرده از مقام خود درست استفاده نکنیم موجب پشیمانی است.

رضا شفیعی رئیس سابق دادسرای نظامی ناحیه چالوس نیز در گزارش کوتاهی به مهم ترین فعالیت این دادسرا در مدت مسئولیتش اشاره کرد و گفت: کاهش 20 درصدی جرایم نیروهای مسلح مستقر در حوزه قضایی این ناحیه، نتیجه سعی و تلاش فرماندهان، تشکیل مستمر کلاس‌های آموزشی برای ضابطان و نظامیان و سرکشی و بازدید از یگان ها بوده است.

در ارتباط با آقای سید ابراهیم حجازی رئیس جدید دادسرای نظامی ناحیه چالوس باید گفت؛ وی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه قم است و مدتی نیز در حوزه علمیه مشهد مشغول به تحصیل بوده و 8 سال در درس خارج فقه و اصول از محضر اساتید بهره برده است.

وی 46 سال سن دارد و از سال 1384 کار قضایی خود را به‌عنوان دادیار و جانشین دادستان عمومی و انقلاب ماهشهر آغاز نموده است.

وی در سال 1391 به‌عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اندیکا در استان خوزستان منصوب تا اینکه در سال 1394 به اندیمشک منتقل و به عنوان رئیس شعبه دو دادگاه کیفری این شهرستان مشغول به کار می شود.

از آبان ماه 1397، آقای حجازی کار خود را در سازمان قضایی نیروهای مسلح به عنوان بازپرس دادسرای نظامی ناحیه چالوس آغاز تا اینکه از چهاردهم اسفند ماه، ریاست دادسرای نظامی ناحیه چالوس را برعهده می گیرد.

قاضی نمونه استان خوزستان در سال 1393، در سوابق کاری این قاضی ساروی مشاهده می شود.

گفتنی است که آقای رضا شفیعی به سازمان قضایی نیروهای مسلح استان البرز منتقل شده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما