1397/7/17 سه‌شنبه

فرمانده انتظامی استان سمنان:

سازمان قضایی نیروهای مسلح برای حفظ جایگاه واقعی نیروی انتظامی در تلاش است

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: نیروی انتظامی به عنوان امین مردم، پویایی و نشاط مجموعه را یک اصل انکار ناپذیر می داند و سازمان قضایی نیروهای مسلح برای حفظ جایگاه واقعی این نهاد ارزشی در تلاش است.

سردار روح الامین قاسمی روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سمنان افزود: نیروهای امنیتی و انتظامی کشور برای افزایش رفاه اجتماعی و آرامش آحاد جامعه تلاش می کنند.
وی خاطرنشان کرد: آموزش برای تربیت نیروی انسانی کاردان یکی از اولویت های اساسی در نیروهای مسلح ایران اسلامی است که در چند سال گذشته با دانش افزایی کارکنان این مجموعه، برای توسعه اجتماعی در ابعاد مختلف تلاش می شود.
فرمانده انتظامی استان سمنان اضافه کرد: در استان با همکاری و همدلی مردم و نهادهای امنیتی و انتظامی، آرامش و نشاط در جامعه برقرار است و در چند سال گذشته برای فرهنگ سازی اشاعه امنیت در این منطقه از کشور فرهنگ سازی شد.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی به عنوان امین مردم، پویایی و نشاط مجموعه را یک اصل انکار ناپذیر می داند و سازمان قضایی نیروهای مسلح برای حفظ جایگاه واقعی این نهاد ارزشی در تلاش است.
این مقام نیروی انتظامی گفت: در شورای تامین استان هماهنگی بسیاری مطلوبی بین دستگاه قضایی، امنیتی و انتظامی برقرار است و تمامی نهادهای مربوط برای عزت و سربلندی مردم این منطقه از کشور تلاش می کنند.
قاسمی تصریح کرد: اخلال در امنیت و نظم جامعه خط قرمز نیروهای مسلح استان سمنان است و با همدلی مردم و مسئولان به هیچ عنوان اجازه برهم زدن آرامش مردم به اخلال گران داده نمی شود.
وی افزود: مشروعیت نیروهای مسلح به واسطه پشتیبانی مردم از نظام جمهوری است و همه مسئولان وظیفه دارند برای عزت مردم تلاش کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما