1397/1/20 دوشنبه

قاضی سازمان قضایی استان مازندران:

حمایت از کالای تولید داخلی، نشانه بارز وفاق ملی است

رئیس شعبه اول نظامی دادگاه یک استان مازندران گفت : عمل به شعار سال و حمایت از کالای تولید داخلی، نشانه بارز وفاق ملی و اعتماد به یکدیگر است.

حجت الاسلام قدرت ا... علیزاده در جمع کارکنان سازمان قضایی استان مازندران با اشاره به فرارسیدن سال جدید گفت: در سال نو بیایید همه به یکدیگر اعتماد کرده و حتی‌المقدور با استفاده از کالای با کیفیت ایرانی از بیکار شدن جوانان هموطن‌مان جلوگیری نماییم.
وی در ادامه، با اشاره به حدیثی از امام کاظم (ع) در ارتباط با محبت بنده به خدا و بالعکس گفت: حضرت یوسف (ع) خدا را دوست داشته و زلیخا نیز به یوسف علاقه‌مند بود و خداوند به‌واسطه دوست داشتن حضرت یوسف، به زلیخا امتیازاتی از جمله جوان شدن در دنیا، بینا شدن پس از نابینایی و جوان شدن پس از پیری و توانگر گشتن بعد از فقیری، حسن جمال پس از زشتی، بنده خدا شدن پس از بنده هوی و هوس بودن، اعطا کرد.
وی گفت: خداوند به حضرت موسی (ع) فرمود که نماز برای تو برهان و روزه سپری در مقابل آتش و صدقه سایه‌بان و ذکر من نور قلبتان خواهد شد و همه این کارها برای بندگان بوده و من نیازی به این اعمال ندارم.
این مقام قضایی در انتها، حاضران را به انجام عمل خالص، دوستی با دوستان خدا و دشمنی با دشمنانش برای جلب رحمت الهی توصیه کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما