1395/10/15 چهارشنبه

رئیس سازمان قضایی استان سیستان و بلوچستان:

در هیچ جای قانون اجازه برخورد فراقانونی در راستای انجام‌وظیفه داده نشده است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مردم پلیس را پناهگاه خود می‌دانند، تصریح کرد: در هیچ جای قانون اجازه اهانت و برخورد فراقانونی در راستای انجام‌وظیفه داده نشده است.

مرتضی تمیزی در دیدار با مسئولین و کارکنان پلیس‌راه استان تأکید کرد: نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی است و بایستی در بالاترین حد اقتدار باشد تا بتواند با هنجارشکنان برخورد کند.
وی صبر و بردباری در انجام مأموریت‌ها را از مؤلفه‌های بسیار مهم یک مأمور پلیس برشمرد و افزود: برخورد تند و فراقانونی موجب یأس و ناامیدی مردم می‌شود.
تمیزی یکی از عوامل تأثیرگذار در برقراری امنیت را مشارکت عمومی عنوان کرد و افزود: این همکاری زمانی حاصل می‌شود که اعتماد مردم به پلیس ارتقاء یابد و هرچه اعتماد بیشتر باشد مشارکت عمومی هم به همین نسبت افزایش خواهد یافت.
رئیس سازمان قضایی استان سیستان و بلوچستان، تلاش‌ها و زحمت پلیس‌راه را موجب ارتقای ایمنی راه‌های استان عنوان کرد و گفت: هدف شما حفظ سلامت و ایمنی شهروندان است که باید با جدیت و برابر قانون در این جهت گام بردارید.
وی یکی از مؤلفه‌های مهم برای ارتقای فرهنگ ترافیک را آموزش شهروندان دانست و تأکید کرد: اگر شهروندی تخلفی انجام می‌دهد باید ضمن رعایت اخلاق اسلامی و توجه به کرامت انسانی با آموزش وی در صحنه تخلف، به اصلاح فرهنگ ترافیکی بپردازید تا ضمن کاهش تخلفات و تلفات جاده‌ای شاهد ارتقاء فرهنگ ترافیکی خوبی در شهرها و جاده‌ها باشیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما