1397/1/22 چهارشنبه

رئیس سازمان قضایی سیستان و بلوچستان در دیدار با فرمانده انتظامی استان:

مردم ناظر بر عملکرد ما هستند و موفقیت ها و نواقص را کاملاً درک می‌کنند

مردم ناظر بر عملکرد ما هستند و وقتی با آنان از نزدیک گفت وگو می کنیم، روشن می شود که به همه ابعاد خدمت و فعالیت نهادها توجه دارند و موفقیت‌ها و نواقص را کاملاً درک می‌کنند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب در دیدار با فرمانده انتظامی استان و معاونان‌ وی ضمن تشکر از مجاهدت‌ها و آمادگی خوب کارکنان این نیرو به خصوص در ایام نوروز گفت: زحمات کارکنان نیروی انتظامی در سال گذشته نتایج خوبی را به‌همراه داشته و امنیت مطلوبی را در استان شاهد هستیم.
مرتضی تمیزی با بیان اینکه خدمت خالصانه برای مردم قطعاً برکاتی به‌همراه دارد، اظهار داشت: مردم ناظر بر عملکرد ما هستند و وقتی با آنان از نزدیک گفت وگو می کنیم، روشن می شود که به همه ابعاد خدمت و فعالیت نهادها توجه دارند و کاملاً موفقیت ها و نواقص را درک می‌کنند.
وی افزود: مولفه‌های رضایت‌مندی شهروندان ارتقاء پیدا کرده و بخشی از آن نتیجه عملکرد نیروهای مسلح و به خصوص نیروی انتظامی است که در خط مقدم ارتباط با مردم قرار دارد.
سپس سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان گفت: آرامش و امنیت ایجاد شده در استان نتیجه همدلی و تعامل سازنده سازمان قضایی با نیروهای مسلح و نیروی انتظامی است و قطعاً این همدلی نتیجه خلوص در انجام کار و هدف واحد یعنی تامین امنیت است.
وی افزود: مجموعه سازمان قضایی نیروهای مسلح در سراسر استان، یار و همراه خوبی برای نیروهای مسلح است چرا که با رویکرد پیشگیرانه و نگاه مسئولانه کمک بزرگی به صیانت و سلامت نیروهای مسلح می‌کند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما