1395/10/8 چهارشنبه

در مراسمی با حضور رئیس سازمان قضایی کل کشور؛

رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران معرفی شد

در مراسمی با حضور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور، حجت الاسلام احمدرضا پورخاقان به عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران معرفی شد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در این مراسم گفت: مشکلات ما نه با چراغ سبز نشان دادن به دشمنان بلکه با تبعیت از ائمه و تقواپیشگی حل خواهد شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی صبح چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران در محل سالن اجتماعات غدیر سپاه کربلا مازندران، با گرامیداشت سالگرد حماسه ۹ دی اظهار داشت: اگر تقوای خدا پیشه کنیم، خداوند راه را از بیراه نشانمان می‌دهد، یعنی برای اینکه در فتنه‌ها خوب را از بد بشناسید باید متقی بود.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور بابیان اینکه مقام عبودیت جایی است که بنده پس‌ازاین مقام، به مقام تسلیم می‌رسد، با اشاره به سالگرد حماسه ۹ دی گفت: رمز و راز اینکه عده‌ای از مسیر انقلاب خارج شدند آن بود که دل تسلیم نبود و هوای جای دیگر داشت.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با اشاره به اینکه در روایات زیادی بر عدم پیروی از گروه‌ها و احزاب و عدم دین فروشی تأکید شده است، گفت: اگر در مسیر ائمه باشیم خدا به ما رحم خواهد کرد و دشمنان را به زمین می‌زند و همه مشکلات ما با نه با چراغ سبز نشان دادن به دشمنان بلکه با تبعیت از ائمه و تقواپیشگی حل خواهد شد.
وی، با مروری بر جریانات فتنه ۸۸ و حماسه ۹ دی، گفت: نوای مقام معظم رهبری در نماز جمعه و اینکه معظم له حجت را بر مردم تمام کردند سبب شد تا بساط فتنه جمع شود.
در این آئین، حجت‌الاسلام احمدرضا پورخاقان به‌عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام محمد مجتهدزاده فارابی تقدیر شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما