1398/2/21 شنبه

دیدار کارکنان سازمان قضایی همدان با نماینده جدید ولی فقیه در استان

کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح همدان با نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان دیدار کردند.

حجت‌الاسلام حبیب‌ا... شعبانی موثقی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بی شائبه کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح و با اشاره به نامگذاری امسال به سال «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: سازمان قضایی به نوعی کار نظارتی انجام می دهد و جامعه نیازمند نظارت قوی است که نظارت اگر دقیق باشد در رونق تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری هم آثار مطلوبی را به همراه دارد.
محمد جعفر شهبازی رئیس سازمان قضایی استان در ابتدای این دیدار با اشاره به وظایف این سازمان در رسیدگی به جرایم خاص نظامی و انتظامی افزود: به همین لحاظ سازمان قضایی نیروهای مسلح از حساسیت ویژه ای برخوردار است و خدمت کردن در این مجموعه تمرکز و دقت زیادی نیاز دارد.
وی افزود: در واقع می توان گفت سازمان قضایی، حافظان امنیت کشور را امنیت بخشی می کند، زیرا تصمیمات نابجا، آسیب جدی به امنیت کشور وارد می کند.
شهبازی گفت: مسئولیت معاونت نظامی ستاد امر به معروف و نهی از منکر یکی دیگر از وظایف سازمان قضایی است که در این زمینه استان همدان در کشور رتبه برتر را کسب نموده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما