1398/7/16 سه‌شنبه

رئیس سازمان سیستان و بلوچستان:

سازمان قضایی نیروهای مسلح از ماموران وظیفه شناس پلیس همه جانبه حمایت می کند

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان گفت: مجریان قانون در ایجاد امنیت نقش دارند و سازمان قضایی نیروهای مسلح از پلیس وظیفه‌شناس به عنوان بخش اثرگذار در تامین امنیت، همه جانبه حمایت می‌کند.

مرتضی تمیزی در گفت وگویی به مناسبت هفته ناجا با بیان اینکه ایجاد امنیت وابسته به اجرای دقیق قوانین، مقررات و هنجارهای وضع شده در جامعه است، گفت: وضع قانون به تنهایی منجر به نظم و امنیت در جامعه نمی شود بلکه مجریان قانون در ایجاد امنیت نقش دارند و در این راستا سازمان قضایی نیروهای مسلح از پلیس وظیفه شناس به عنوان بخش اثرگذار در تامین امنیت، همه‌جانبه حمایت می کند.

وی افزود: در عین حال با پلیسی که اثر منفی بر زحمات نیروهای خدوم انتظامی بگذارد، برخوردی قاطع در راستای قانون دارد.

رئیس سازمان قضایی استان گفت: کارکنان نیروی انتظامی با وجود همه کم و کاستی ها، در مقام تامین نظم و امنیت به برخورد با ناقضان حقوق مردم و مرتکبان جرایم برآمده و با گذشتن از جان خود در راستای ایفای مسئولیت قانونی و حرفه ای خویش تلاش می کنند.

تمیزی در پایان، با تشکر از زحمات و تلاش های پیدا و پنهان کارکنان نیروی انتظامی در جهت صیانت و حفاظت از حقوق شهروندان و تامین امنیت کشور گفت: به حکم لم‌یشکر المخلوق لم یشکر الخالق، تلاش های همه جانبه کارکنان نیروی انتظامی شایسته تبریک و بایسته تقدیر و امتنان است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما