1396/7/15 شنبه

با حضور جمع کثیری از کارکنان:

پیکر پاک سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان قضایی نیروهای مسلح تشییع شد

مراسم تشییع پیکر پاک مرحوم سعید جناب زاده سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان قضایی نیروهای مسلح با حضور جمع کثیری از مسئولان و کارکنان برگزار شد.

در این مراسم که کنار مزار شهید گمنام در محوطه سازمان قضایی نیروهای مسلح برگزار شد، ابتدا زیارت عاشورا قرائت سپس مداحان اهل بیت به مرثیه سرایی پرداختند.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در این مراسم گفت: مرحوم جناب زاده در حوزه فناوری یکی از سرآمدان سازمان قضایی نیروهای مسلح بود.
وی افزود: در علوم قرآنی و حفظ قرآن انسان کوشایی بود، ترتیل و قرائت زیبایش فضای حسینیه شهید قدوسی را همیشه معطر می کرد و در محل سکونت نیز با کسانی که اهل قرآن بودند معاشرت داشت.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار داشت: راز ماندگاری آن مرحوم، روحیه قرآنی و انقلابی و توسل و توجه به اهل بیت(ع) بود که امروز همه را سوگوار کرد.
وی افزود: هیچگاه لبخند از لبان وی جدا نشد و نگفت جانباز جبهه هستم و دنبال پرونده جانبازی اش نرفت؛ واقعاً چه روحیه ای است که در جانبازان دیده می شود.
در ادامه، پیکر پاک مرحوم جناب زاده در میان حزن و اندوه همکاران با حضور یگان تشریفات دژبان کل ارتش با شکوه خاصی تشییع شد.
گفتنی است آن مرحوم همچنین از خادمان قرآنی و قاریان برجسته قوه قضائیه بود که بر اثر عارضه سکته قلبی دارفانی را وداع گفت.
روحش شاد
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما