1397/9/6 سه‌شنبه

به همت سازمان قضایی استان رخ داد:

بهینه سازی ندامتگاه نظامیان شهر رشت

به همت سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گیلان ندامتگاه نظامیان شهر رشت بهینه‌سازی شد.

سیاست حبس زدایی یکی از سیاست های مترقی دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران به عنوان واکنش جامعه نسبت به مجرمان و اخلالگران در نظم عمومی است و مجازات زندان نیز به عنوان آخرین حربه قانونگذار جهت کنترل و بازپروری مجرمان جهت بازگشت به آغوش جامعه است.
برای تبدیل زندان به مکان مناسبی برای اصلاح و تربیت مجرمان، سازمان قضایی نیروهای مسلح بازدیدهای هفتگی و دوره ای از زندان ها و بندهای نظامی را در برنامه های خود داشته و رئیس سازمان، دادستان نظامی، دادیاران اجرای احکام و سایر قضات، بازدیدهای مدوّنی برای بازرسی از محیط زندان دارند.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گیلان در آخرین بازدید از ندامتگاه نظامیان شهر رشت، نکاتی را جهت تغییرات ساختاری محل اقامت مددجویان مطرح کرد که با همت و تلاش مسئولان بازداشتگاه مذکور و سازمان قضایی، در محیط زندگی مددجویان تغییرات اساسی صورت پذیرفت.
رئیس بازداشتگاه نیروهای مسلح رشت درگفت وگو با روابط عمومی سازمان قضایی استان ضمن قدردانی از حساسیت های سازمان قضایی نسبت به وضعیت محکومان به حبس اظهار داشت: جهت بهسازی محیط اقامت مددجویان و ایجاد الگوی واحد رفاهی در بند نیروهای مسلح، بند مذکور رنگ‌آمیزی و موکت کاری و طرح ساماندهی البسه و تخت خواب‌ زندانیان اجرا شد همچنین ارتقای سیستم روشنایی، سرمایشی، گرمایشی و توسعه محیط هواخوری از دیگر فعالیت های رفاهی در این بند بود.
دکتر غریب‌پور، نصب تابلوهای متمرکز پیام رسان و حدیث مصوّر، بهسازی و زیباسازی حسینیه با ساخت و نصب محراب و کتبه و تهیه فرش‌های سجاده ای را از اقدامات فرهنگی صورت گرفته در بند نظامیان جهت خوشایندسازی محیط برشمرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما