1398/9/10 يكشنبه

رئیس سازمان قضایی استان گلستان:

در اغتشاشات اخیر بسیج به موقع وارد عمل شد

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان با خانواده شهید حسین مقصودلو از شهدای حادثه پنجم آذر گرگان دیدار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمداسماعیل زارعی کیاپی در این دیدار گفت: شهدا پایه گذاران انقلاب و پیشگامان اطاعت از فرمان امام خمینی(ره) هستند که نظام اسلامی را بهترین جایگزین برای حکومت شاهنشاهی دانستند و با دادن خون خود آن را به اثبات رساندند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج گفت: مهمترین امتیاز شهدا این بود که راهِ بستن نفوذ دشمن را پایبندی به اعتقادات دینی و ارزش‌های انقلاب می‌دانستند.
حجت الاسلام زارعی خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم تصویری از چهره بسیج ترسیم کنیم، باید شاخصه‌های پیوند عمیق با ولایت، جان فشانی در راه امنیت، ظلم‌ستیزی و شهادت‌طلبی را به عنوان بهترین الگو معرفی نماییم.
وی در بیان چهره واقعی بسیج گفت: همه کسانی که زیر پرچم ولایت با دشمن مبارزه می‌کنند و ذلت زورگویی استکبار جهانی بر جهان اسلام و مسلمانان را نمی‌پذیرند بسیجی‌اند و بسیجی بودن محدود به عضویت در پایگاه بسیج نیست.
رئیس سازمان قضایی استان بی‌تفاوتی نسبت به دنیا را از خصوصیات شهدای بسیج دانست و افزود: تفکر بسیجی همیشه به دنبال کار و فعالیت است و در آبادی و عمران کشور از همه توان خود استفاده می‌کند اما به هیچ وجه دنیا زده نشده و سطح زندگی خود را با زندگی مردم یکی می‌داند که این خصوصیات، ریشه در انقلابی بودن بسیج دارد.
وی با اشاره به اینکه بسیجی با فهم دقیق موقعیت و شرایط موجود وارد صحنه می شود، گفت: در اغتشاشات اخیر بسیج بسیار به موقع وارد عمل شد و با همکاری نیروهای مسلح بسیاری از مراکز تجاری و مکان‌های عمومی را از تخریب و آتش‌سوزی نجات داد و نشان داد که در کارزارها، از انقلاب و خون شهیدان به خوبی حراست می کند.
این مقام قضایی تاکید کرد: روحیه بسیجی امروز مایه ترس دشمنان و امیدواری دوستان است و کشور را از مشکلات نجات می دهد پس باید بکوشیم فضای اجرایی کشور به سمت تفکر بسیجی حرکت کند.
وی افزود: بسیج هیچ گاه خود را مشغول بازی های سیاسی نمی کند؛ کاملا به روز است و از اوضاع سیاسی کشور اطلاع دارد و به عنوان یک اهرم قدرتمند برای دفاع از انقلاب کاملا آماده است و پشتوانه مردمی دارد و تمام نشدنی است.
حجت الاسلام زارعی همچنین گفت: با رجوع به نوشته های شهیدحسین مقصودلو که در حوادث پنجم آذر گرگان به شهادت رسید می توان به تفکر انقلابی و بسیجی وی پی برد که نشان از بصیرت این شهید بزرگوار دارد.
در پایان این دیدار رئیس سازمان قضایی استان با اهداء لوح از خانواده معظم شهید حسین مقصودلو تجلیل کرد.
گفتنی است علی مقصودلو برادر این شهید والامقام در سازمان قضایی نیروهای مسلح گلستان مشغول به خدمت است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما