1396/2/27 چهارشنبه

توسط سازمان سنجش؛

نتایج آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام شد+اطلاعیه اداره کل امور اداری

سازمان سنجش آموزش کشور نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مربوط به سازمان قضایی نیروهای مسلح را اعلام کرد.

آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ۲۱ آبان ماه ۹۵ برگزار شد و پس از برگزاری آزمون، نتایج نهایی پذیرش در هر یک از دستگاه های اجرایی به تناوب اعلام شد.
در تازه ترین اعلام نتایج، نتایج آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی مربوط به سازمان قضایی نیروهای مسلح نهایی شده و مورد تأیید قرار گرفته است و پذیرفته شدگان باید برای سیر سایر مراحل استخدامی اقدام کنند.
داوطلبان می توانند به سایت سازمان سنجش به نشانی ww.sanjesh.org مراجعه نمایند.
سازمان سنجش تاکید کرده است: سایر رشته شغل محل های باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.
اطلاعیه اداره کل امور اداری
همچنین اداره کل امور اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح در اطلاعیه ای اعلام کرد:
«ضمن عذر خواهی از وقفه طولانی ایجاد شده در روند سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاهای اجرایی سال 1395 و تاخیر بیش از حد در اعلام نتایج توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان استخدام سازمان قضایی می رساند، نتایج نهایی برای نفرات اصلی از طریق سایت سازمان سنجش قابل مشاهده می باشد که داوطلبان محترم با مراجعه به آدرس ذیل می توانند از آن آگاهی کسب نمایند.
لازم به یادآوری است از افراد قبول شده در طی هفته آینده به صورت تلفنی دعوت بعمل خواهد آمد که جهت طی مراحل گزینش به اداره کل امور اداری مراجعه نمایند.»
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما