1396/7/16 يكشنبه

به همت رئیس سازمان قضایی استان؛

برپایی کلاس آگاه سازی در گروهان مرزی رضی اردبیل

با حضور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل، یک دوره کلاس آگاه سازی در جمع کارکنان گروهان مرزی رضی برگزار شد.

کریم نوروزی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل در جمع کارکنان گروهان مرزی رضی در خصوص جرایم فرار از خدمت، جعل و استفاده از سند مجعول و اتلاف مهمات و سرقت اشیاء عتیقه و حفاری غیر مجاز نکاتی را متذکر شد.
وی گفت: اقتدار و صلابت کارکنان مرزبانی که لازمه یک نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی است در سایه نظم و انضباط و حمایت های سازمان قضایی حاصل می شود.
رئیس سازمان قضایی استان اردبیل اضافه کرد: کارکنان مرزبانی ناجا در ویترین اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران قرار دارند و دفاع از این اقتدار، وظیفه دادسرا و دادگاه های نظامی و عین دفاع از نظام و حاکمیت است.
این مقام قضایی از زحمات بی دریغ مرزبانان در جهت تأمین امنیت پایدار در منطقه تقدیر و تشکر کرد و وجود آرامش و آسایش عمومی مردم را نتیجه خدمات خالصانه مرزبانان اعم از نیروی انتظامی، سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست.
کریم نوروزی در پایان سخنانش با بیان اینکه وطن تنها میراثی است که هرگز نمی توان آن را خرج کرد، هدیه داد و یا فروخت، اظهار داشت: مبارز وطن تلاش می کند تا نام وطن را بر بلندترین جایگاه جهان به نمایش در بیاورد، هیچگاه شکست نمی پذیرد و هر عملی را که مایه خفت و خواری وطن باشد پذیرا نیست؛ سرسخت ترین، دلیرترین و فداکارترین مبارزی است که تا آخرین قطره خون خود برای آزادی و استقلال وطن مبارزه می کند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما