1396/7/15 شنبه

با حضور معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح:

دادستان نظامی جدید استان سمنان معرفی شد

در مراسمی با حضور معاون سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کشور، علی اسماعیل پور به عنوان دادستان جدید نظامی استان سمنان معرفی شد.

در این مراسم که جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مقامات محلی حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی فراتی معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی با روش های مختلف درصدد رخنه در نیروهای نظامی کشور برای ارزیابی میزان قدرت و توان نیروهای مسلح ایران اسلامی هستند.
وی خاطرنشان کرد : برای افزایش سلامت روحی و جسمی نیروهای نظامی و انتظامی ایران اسلامی باید سربازان جان برکف انقلاب اسلامی از آفات اجتماعی که در کمین آنهاست، دوری کنند.
حجت الاسلام والمسلمین فراتی تصریح کرد : گزینش نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی ایران یکی از بهترین گزینش ها به شمار می رود و به این دلیل روز به روز توان نظامی کشورمان در منطقه و جهان افزایش می یابد.
معاون سازمان قضایی نیروی مسلح تصریح کرد : امروز دشمنان نظام با آشکارشدن توان نظامی نیروهای جان برکف نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران، در سنگرهای ذلت مخفی شده اند.
حجت الاسلام والمسلمین فراتی با اشاره به اینکه با پیروی از منویات رهبر انقلاب روزبه روز بر سربلندی این نظام ارزشی افزوده می شود، اضافه کرد: توجه به منویات امام خامنه ای به عنوان فرماندهی معظم کل قوا همواره محور برنامه های نیروی مسلح بوده و با عزت و سربلندی، مسیر امنیت و عزت ایران در سال‌های متوالی حفظ می شود.
وی ادامه داد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با عزت و سربلندی از ارزش های دفاع مقدس در میدان و نبرد حق علیه باطل دفاع می کنند و کوچکترین تحرک دشمنان علیه جمهوری اسلامی در نطفه حنثی می شود.
در این مراسم، از تلاش های کمال فرهنگ نیا قدردانی و علی اسماعیل پور به عنوان دادستان نظامی جدید استان سمنان منصوب شد.
گفتنی است، اسماعیل پور پیش از رئیس دادسرای نظامی ناحیه شاهرود بوده و فرهنگ نیا نیز هفته قبل به عنوان دادستان نظامی استان قم منصوب شده است. 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما