1397/2/24 دوشنبه

رئیس سازمان قضایی استان مازندران:

سازمان قضایی نیروهای مسلح قصد مچ‌گیری ندارد

سازمان قضایی در کنار نیروهای مسلح بوده و به‌هیچ‌عنوان قصد مچ‌گیری ندارد.

حجت‌الاسلام احمدرضا پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران با بیان این مطلب در دیدار با مدیر صنایع دفاعی شهید بصیر گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح در کنار و همراه نیروها در اجرای هر چه‌بهتر و با کیفیت‌تر مأموریت‌ها است.
وی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب خاطر نشان ساخت: نیروهای مسلح نیاز به چتر بزرگ و حمایتی و مصیطری دارند که آن سازمان قضایی نیروهای مسلح است و البته هر کجا با فساد مواجه شویم با شدت برخورد خواهیم کرد.
وی هم‌چنین از آمادگی صددرصدی جهت حضور قضات سازمان قضایی در مجموعه‌های وزارت دفاع استان خبر داد و گفت: سیاست کلان سازمان قضایی، پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح است که از سال 1375 آغاز شده و حتی برای دیگر نهادهای قوه قضائیه نمونه و الگو بوده است.
وی آرزو کرد که هیچ یکی از کارکنان نیروهای مسلح به‌عنوان مجرم در سازمان قضایی حضور نیابند.
دادستان نظامی مازندران نیز از مغفول ماندن خدمات وزارت دفاع در استان انتقاد کرد و گفت: باید با تبلیغات وسیع و صحیح به معرفی کالاها در اداراتی همچون محیط‌زیست، شهرداری، فنی و حرفه‌ای با توجه به سال حمایت از کالای ایرانی، وزارت دفاع جای خود را باز کند.
مهندس همتی مدیر صنایع دفاعی شهید بصیر نیز گزارشی مبسوط در ارتباط با اقدامات این صنعت ارائه کرد و گفت: توجه مسئولان سازمان قضایی نیروهای مسلح جهت رشد صنعت دفاعی وزارت دفاع از ضروریات است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما