1397/10/18 سه‌شنبه

رئیس سازمان قضایی استان اردبیل:

نقش عقیدتی سیاسی در ارتقاء معنوی نیروهای مسلح غیرقابل انکار است

یک دوره کلاس آگاه سازی در عقیدتی سیاسی انتظامی اردبیل با حضور رئیس سازمان قضایی استان برگزار شد.

کریم نوروزی رئیس سازمان قضایی استان اردبیل در این کلاس آگاه‌سازی گفت: نقش عقیدتی سیاسی در ارتقاء معنوی نیروهای مسلح انکارناپذیر است و عملکرد آن دارای اوراق زرین بسیاری در زمینه فعالیت های فرهنگی و معنوی است که انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده بخشی از آن است.
وی در ادامه، صلاحیت دادسرا و دادگاه های نظامی را تشریح کرد و به تعریف جرم و آثار آن پرداخت و اظهار داشت: دامنه توصیف جزایی در نیروهای مسلح گسترده تر از افراد عادی است چون برخی عناوین هستند که برای مردم عادی جرم نیستند و لی برای نظامیان جرم انگاری شده است.
این مقام قضایی در ادامه، به آثار مخرب فضای مجازی اشاره کرد و افزود: تلفن همراه هوشمند و فضای مجازی که به سادگی قابلیت دسترسی و برداشت اطلاعات را دارد زمینه افشای اطلاعات نظامی، شنود غیرمجاز، جاسوسی، کلاهبرداری، جرائم اخلاقی و اهانت و توهین به مقدسات را فراهم آورده است.
نوروزی یادآور شد: نیروهای مسلح به‌عنوان دژهای مستحکم نظام اسلامی، در راه اسلام و به عشق نظام و نه مقام و منزلت و پول خدمت می کنند چون امروزه حداقل حقوق و مزایا و بیشترین سختی و تلاش برای نیروهای نظامی و انتظامی است.
وی در پایان، به سوالات حاضران پاسخ داد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما