1398/5/17 پنجشنبه

دادستان نظامی جدید استان مرکزی معرفی شد

دادستان نظامی جدید استان مرکزی در مراسمی با حضور معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح معرفی شد.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی فراتی معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح در این مراسم گفت: اشاعه فرهنگ احترام متقابل به خصوص در حریم خانواده و محل کار، راهبرد کاهش جرایم در جامعه است.
وی افزود: مدیران دستگاه های اجرایی و نظامی با حفظ اقتدار و جایگاه با بدنه تحت مدیریت خود با صبر و بردباری برخورد کنند چرا که تضعیف شخصیت افراد می تواند آنها را به تهدیدی برای جامعه تبدیل کند.
معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح تصریح کرد: در صورتی که حرمت ها در لایه های مختلف جامعه به خصوص بخش های مدیریتی حفظ شود بخش عمده ای از جرایم کاهش پیدا می کند.
حجت الاسلام والمسلمین فراتی گفت: آرمان های مترقی نظام اسلامی چراغ راه است و در راستای اعتلای کشور همه باید در سایه برنامه محوری، احترام و تعهدمداری گام‌ بردارند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مرکزی نیز گفت: هرچه ارتباط مسئولان با خدا بیشتر باشد، تعلق خاطر به خدمت خالصانه به مردم و نظام اسلامی بیشتر می شود.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالمحمد مروج نیا افزود: تقوی الهی و اخلاق اسلامی توصیه امام راحل به مسئولان‌ نظام اسلامی است و با رعایت این اصول اساسی و مقدس می توان به بهترین شکل ممکن به جامعه خدمت کرد.
در این آیین از یدالله عباس زاده تقدیر و امیر جلالی به عنوان دادستان نظامی جدید استان مرکزی معرفی شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما