1396/2/27 چهارشنبه

به همت سازمان قضایی استان؛

برپایی کلاس آگاه‌سازی از جرایم انتخاباتی در تیپ 37 حضرت عباس (ع) اردبیل

کلاس آگاه‌سازی از جرایم انتخاباتی در تیپ 37 حضرت عباس (ع) اردبیل به همت سازمان قضایی استان برگزار شد.

کریم نوروزی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل در جمع فرماندهان و کارکنان این تیپ گفت: همانگونه که اگر سیاست از در دادگاه وارد شود عدالت از پنجره خارج می شود اگر سیاست از در پادگان ها وارد شود امنیت جامعه به حراج گذاشته خواهد شد.
وی تاکید کرد: به طور کلی می توان گفت که ورود نیروهای مسلح در مسائل انتخابات و جانبداری از جریان ها و گروه های سیاسی حراج امنیت به ثمن بخس است.
نوروزی تصریح کرد: در گروه‌های سیاسی به منافع جناحی و قومی و قبیله ای اندیشیده می شود و هدف صرفاً تأمین منافع حزبی و گروهی است در حالیکه نیروهای مسلح به منافع همه مردم می اندیشند.
وی افزود: نیروهای مسلح به کل جامعه تعلق دارند نه قوم و قبیله، حزب یا گروه خاصی پس برخلاف افراد عادی، بایستی ممنوع از ورود به این عرصه ها باشند.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اردبیل با اشاره به تشکیل ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی در استان گفت: اعضای ستاد، هرگونه تخلفی را با جدیت پیگیری و با آن برخورد جدّی خواهند نمود.
نوروزی در پایان سخنانش گفت: با حضور پر رنگ رئیس سازمان، دادستان نظامی و سایر قضات سازمان قضایی در مجموعه نیروهای مسلح هم دسترسی کارکنان نظامی و انتظامی به آنان آسان شده و هم فرصتی برای پاسخ به پرسش های حقوقی و قضایی آنها را فراهم کرده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما