1397/12/16 پنجشنبه

در مراسمی با حضور مقامات محلی؛

رئیس جدید دادسرای نظامی ناحیه ایرانشهر معرفی شد

رئیس جدید دادسرای نظامی ایرانشهر در مراسمی با حضور جمعی از مقامات محلی معرفی شد.

مرتضی تمیزی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار داشت: رسالت اصلی نیروهای مسلح دفاع از جامعه و تمامیت ارضی کشور بوده و انجام این رسالت بر دو اصل نظم و اجرای قانون استوار است.
وی بیان کرد: امنیت زیر ساخت ارائه تمام خدمات در جامعه است چراکه در سایه امنیت همه دستگاه ها می‌توانند خدمات خود را در بخش‌های مختلف به مردم ارائه کنند.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح در دستور کار این سازمان قرار دارد، گفت: به آموزش نیروهای مسلح باید اهتمام جدی‌تری شود چراکه سهل‌انگاری در این امر ارتکاب جرم را در بین نیروها افزایش می‌دهد.
وی بیان کرد: امنیت در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خیلی مهم است و باید در کنار یکدیگر دیده شوند تا بتوان به نتیجه دلخواه رسید.
تمیزی مهمترین اهداف سازمان قضایی را تقویت سیستم فرماندهی، مبانی نظم و انضباط و حفظ سلامت نیروهای مسلح دانست و گفت: با اجرای برنامه‌های پیشگیرانه از طریق آموزش و برگزاری کلاس های آگاه سازی در یگان های نظامی به این مهم رسیده ایم.
در این مراسم، علیرضا ستوده ملاشاهی به عنوان رئیس جدید دادسرای نظامی ایرانشهر معرفی و از خدمات 9ساله حسینعلی میر تقدیر شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما