1396/5/17 سه‌شنبه

رئیس دادگاه نظامی استان مازندران:

فرار از خدمت نوعی فرار از مسئولیت است

یک دوره کلاس آگاه سازی در آموزشگاه المهدی (عج) سپاه بابل برگزار شد.

رئیس دادگاه نظامی استان مازندران در جمع 1200 نفر از سربازان وظیفه این آموزشگاه گفت: خدمت به جامعه مورد پسند هر انسان عاقلی است و ‌در آموزه های اسلامی خدمت برای منافع عمومی نوعی عبادت و دارای پاداش نیکو و مورد رضایت امامان معصوم(ع) است.
حجت الاسلام قدرت الله علیزاده با بیان اینکه انسان موفق کسی است که بتواند رضایت خدا و مخلوقش را جلب کند، تصریح کرد: از نظر اسلام دامنه خدمت آن قدر وسیع است که حتی خدمت به حیوانات و گیاهان را مورد ستایش می داند.
وی گفت: خدمت به جامعه و کشور در لباس سربازی که یک جوان مدتی از عمر خود را صرف اعتلای امنیت و پیشرفت کشور می نماید برای اقتدار نیروهای مسلح ضروری است.
حجت الاسلام علیزاده افزود: امنیت جامعه زمانی تأمین می شود نیروهای نظامی و انتظامی از قدرت بازدارنده بالایی برخوردار باشند.
رئیس دادگاه نظامی استان مازندران گفت: هر چه قدر که نیروهای مسلح در جهت بالا بردن توان رزمی و یاد گرفتن فنون نظامی تلاش کنند دشمن اصلا جرأت و خیال حمله و تجاوز به یک کشور توانمند و دارای جوانان غیور را به خود راه نمی دهد.
وی با بیان اینکه خدمت به کشور و نظام از ارزش والایی برخوردار است، گفت: فرار از خدمت نوعی فرار از مسئولیت و یک امر ناپسند و مورد غضب خالق و مخلوق است و در آموزه های دینی در شرایطی گناه کبیره محسوب شده چون در برخی موارد واجب عینی است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما