1397/12/12 يكشنبه

در مراسمی با حضور معاون نظارت و بازرسی؛

دادستان نظامی جدید استان اردبیل معرفی شد

در مراسمی با حضور مقامات محلی و معاون نظارت و بازرسی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور، فرشید ابراهیم نژاد به عنوان دادستان نظامی جدید استان اردبیل معرفی شد.

احمد غلامی، معاون نظارت و بازرسی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کشور در این مراسم اظهار داشت: امنیت یکی از نعمت‌های بزرگ الهی است که بستر فعالیت‌های اجتماعی در آن صورت می‌گیرد.

وی افزود: امنیت کنونی کشور را مدیون خون شهیدان و تلاش‌های شبانه روزی نیرو‌های مسلح هستیم.

معاون نظارت و بازرسی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کشور تصریح کرد: در طول تاریخ اسلام هیچ نیروی نظامی همانند نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران وجود نداشته و نیروی نظامی کشورمان به برکت ائمه اطهار (ع) با تاسی از امامان همیشه یکپارچه و یکدل آماده جانفشانی در راه ولایت و کشور هستند.

غلامی گفت: ارتباط تنگاتنگی بین نیرو‌های مسلح و دستگاه قضایی وجود دارد و این دو مجموعه در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه تلاش می‌کنند.

وی اظهار کرد: سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در راستای حفظ سلامت و انضباط این نیرو‌ها تشکیل شده است و هدف آن زدودن لکه‌های سیاه از بدنه پاک نیرو‌های مسلح است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کشور گفت: اگر در جامعه عدالت حاکم باشد و امکانات عادلانه در بین اقشار جامعه توزیع شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد که در این راستا دستگاه قضایی توزیع عادلانه امکانات را ملاک قرار داده و سعی در انجام این رسالت خطیر به نحو احسن دارد.

غلامی افزود: قضاوت یک وظیفه سنگین و حساسی است و باید با نهایت دقت و به دور از حب و بغض در راستای اجرای عدالت صورت بگیرد.

نوروزی، رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان اردبیل نیز اظهار داشت: یکپارچگی و همدلی در بین نیرو‌های مسلح استان باعث شده اردبیل به یکی از الگو‌های مدیریت در این حوزه تبدیل شود.

وی گفت: مردم، ولی نعمت ما هستند و ما نیز وظیفه داریم بستر مناسبی را برای، ولی نعمتانمان فراهم سازیم.

سردار بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز در این مراسم گفت: مردم در ۲۲ بهمن ماه جلوهی ویژه‌ای آفریدند و مسئولان نیز باید در مقابل این حضور پرشور وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

وی افزود: ما به عنوان نیرو‌های مسلح باید بدانیم که کار ما فقط شغل ما نیست بلکه یک تعهد است و اگر ما این تعهد را به خوبی انجام ندهیم زمینه برای فعالیت و سوء استفاده دشمن فراهم می‌شود.

بابازاده با بیان اینکه یک سوم جمعیت استان اردبیل در سپاه و بسیج فعال هستند، گفت: سپاه و بسیج همیشه تحت فرمان، ولی فقیه بوده اند و با کمترین امکانات سعی در فراهم سازی امنیت در سطح شهر‌ها و مرز‌ها داریم.

وی با بیان اینکه نیرو‌های نظامی و انتظامی به صورت شبانه روزی امنیت استان و مرز‌ها را تامین می‌کنند خواستار حمایت لازم از نیرو‌های مسلح شد.
در این مراسم فرشید ابراهیم نژاد به عنوان دادستان نظامی جدید استان اردبیل معرفی و از تلاش‌های محسن قریشی تقدیر به عمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما