1398/4/18 سه‌شنبه

به عنوان نماینده رئیس قوه قضائیه؛

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به شهرستان فراهان سفر کرد

در جریان سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور به عنوان نماینده ایشان به شهرستان فراهان سفر کرد.

بر اساس برنامه از قبل پیش بینی شده همچنین حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور به شهرستان ساوه، حجت‌الاسلام محمد مصدق معاون حقوقی قوه قضائیه به شهرستان آشتیان، حجت‌الاسلام علی خلفی معاون قضایی قوه قضائیه به شهرستان خمین، حجت‌الاسلام علیرضا امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه به شهرستان شازند و محمدباقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به شهرستان محلات سفر می‌کنند.
از سوی دیگر، حجت‌الاسلام بهرامی رئیس کل دیوان عدالت اداری به شهرستان دلیجان، ذبیح‌ا... خدائیان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شهرستان زرندیه و عباس مسجدی آرانی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور نیز به شهرستان خنداب سفر می‌کنند.
حجت‌الاسلام هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه نیز به عنوان نماینده رئیس قوه قضائیه به شهرستان تفرش و علی‌اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی به شهرستان کمیجان سفر می‌کنند.
در سفر نمایندگان رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی ضمن حضور در گلزار شهدا، در شورای اداری و جلسه کارکنان دستگاه قضایی شهرستان‌ها نیز حضور پیدا می‌کنند.
مردم فراهان می‌توانند با بهره‌گیری از فرصت سفر معاون رئیس قوه قضائیه به شهرستان، درخواست‌های خود را به دفتر دادگستری شهرستان فراهان جنب شهرداری فرمهین ارائه دهند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما