1397/11/13 شنبه

دادستان نظامی استان مازندران:

حضور قضات در یگان‌های نظامی و انتظامی مصداق حرکت انقلابی است

دادستان نظامی استان مازندران گفت: دوره‌های آموزشی سازمان قضایی نیروهای مسلح در یگان‌های نظامی و انتظامی از باب پیشگیری از وقوع جرم و مصداق حرکت انقلابی در سطح کشور است.

رحیم رحیمی در جمع کارکنان پایور و وظیفه پادگان آموزشی شهید آبشناسان و شهدای ارتش گفت: قدر خدمت در نیروهای مسلح مردمی، خداترس و مقتدر جمهوری اسلامی ایران را بدانید.
وی ضمن مهم شمردن دوران سربازی گفت: در این مقطع، پایه و اساس زندگی هر جوان شکل می‌گیرد و شخصیت وی برای زندگی در جامعه آماده می‌شود.
دادستان نظامی استان مازندران گفت: دوره‌های آموزشی سازمان قضایی نیروهای مسلح در یگان‌های نظامی و انتظامی از باب پیشگیری از وقوع جرم و مصداق حرکت انقلابی در سطح کشور است چون اصلاً دوست نداریم که حتی یک جرم در نیروهای مسلح به وقوع پیوندد.
وی همچنین با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری درباره هوشیاری در برابر نفوذ دشمن گفت: باید زیرکانه مراقب باشیم و از نفوذ دشمن قسم‌خورده و پیاده نمودن افکارش بر ذهن جوانان جلوگیری نماییم.
رحیمی افزود: آنها قصد دارند ایران را به آندلسی دیگر تبدیل کنند تا هر آنچه می‌خواهند بر ما القاء کنند ولی از جوانان بیدار و همیشه در صحنه‌ی ایران اسلامی غافل هستند.
وی در ادامه، در ارتباط با جرایم لغو دستور، سهل‌انگاری در انجام‌وظیفه، توهین و اهانت، جعل اسناد رسمی و استفاده از سند مجعول و استعمال و نگهداری مواد مخدر، به‌صورت مستند توضیحات مفصلی را ارائه نمود، در انتها نیز به سؤالات و ابهامات قضایی حضار پاسخ داد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما