1398/9/11 دوشنبه

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در دیدار با کارکنان سازمان قضایی:

رویکرد پیشگیری به جای مجازات قطعاً مناسب و پسندیده است

رئیس و کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

آیت ا... محمدباقر محمدی‌لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه ساری در این دیدار گفت: رویکرد پیشگیری به جای مجازات قطعاً کار مناسب و پسندیده ای است.

وی با بیان اینکه قدرت و اختیار می تواند زمینه ساز بعضی آسیب‌ها باشد، گفت: جریان دولت الکترونیک اگر در حوزه نیروهای مسلح پیاده شود زمینه ساز کاهش آسیب ها خواهد بود.

امام جمعه ساری تصریح کرد: نیروهای مسلح باید افرادی پاک باشند چون خود از ابزارهای پاکسازی جامعه هستند و در انجام ماموریت ها باید به گونه ای کارها را پیش ببرند که حیثیت و حرمت نیروهای مسلح حفظ شود.

در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام احمدرضا پورخاقان رئیس سازمان قضایی استان به تشریح جایگاه سازمان قضایی در قانون اساسی پرداخت و گفت: سیاست سازمان قضایی نیروهای مسلح بر پیشگیری از جرایم است و مسئولان این مجموعه تلاش می کنند تا با آموزش قضایی و حقوقی کارکنان نظامی و انتظامی هیچ جرمی در نیروهای مسلح اتفاق نیفتد.

وی افزود: ما در سازمان قضایی نیروهای مسلح با افرادی سروکار داریم که خودشان حافظان جان، مال و ناموس مردم هستند و این مهم، دقت بیشتری در رسیدگی به پرونده‌ها و صدور احکام را می‌طلبد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما