1398/1/21 چهارشنبه

در مراسمی به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل (ع)؛

از جانبازان سازمان قضایی نیروهای مسلح تجلیل شد

به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس( ع) و روز جانباز، از 74 جانباز سازمان قضایی نیروهای مسلح در سراسر کشور تجلیل به عمل آمد.

در مراسمی که به همین مناسبت در حسینیه شهید قدوسی سازمان قضایی نیروهای مسلح مرکز برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین بهرامی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به آیه «فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِینَ عَلَى الْقَاعِدِینَ أَجْرًا عَظِیمًا» گفت: تجلیل از جانبازان تجلیل از مجاهدین فی سبیل الله است.
وی با اشاره به آیه «الَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِلَّهِ وَالرَّسُولِ مِن بَعْدِ مَا أَصَابَهُمُ الْقَرْحُ لِلَّذِینَ أَحْسَنُوا مِنْهُمْ وَاتَّقَوْا أَجْرٌ عَظِیمٌ» ادامه داد: آنان که دعوت خدا و رسول را استجابت کردند و در راه خدا به زحمت افتادند برایشان اجری عظیم است.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با اشاره به این سخن امام خمینی (ره) که جانبازان چراغ هدایتی شدند که در گوشه گوشه این مرز و بوم به دین باوران راه رسیدن به سعادت و آخرت را نشان می دهند، افزود: تجلیل از جانبازان این چراغ ها را نورانی تر می کند تا راه را به خوبی برای ما روشن کنند.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که اگر این ایثارگری ها نبود معلوم نبود کشور تمامیت ارضی داشته باشد یا نه افزود: وظیفه ما تمجید از جانبازان است و خداوند ان‌شاا... روحیه ایثار و جهاد به همه ما عنایت کند.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح همچنین با اشاره به قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی از سوی دشمنان گفت: دشمن این حماقت را کرد چون عواقب کارش را نمی دانست و یکپارچگی و اتحاد ملت در حمایت از سپاه را دیدند و حتی کسانی که گاهی انتقاد می کردند از این نهاد انقلابی حمایت و از خدماتش تجلیل کردند.
گفتنی است که از 19 قاضی و 55 کارمند جانباز سازمان قضایی نیروهای مسلح به مناسبت روز جانباز در سراسر کشور تجلیل شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما