1396/2/24 يكشنبه

مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم و عفو و بخشودگی:

شمار شرکت‌کنندگان در مجامع پیشگیری از وقوع جرم به بیش از 25 هزار نفر رسیده است

مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم و عفو و بخشودگی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: در پنج سال اخیر توانستیم نیروهای مسلح را در یک مشارکت عمومی در بحث پیشگیری وارد کنیم و شمار کل شرکت‌کنندگان در مجامع به بیش از 25 هزار نفر در سراسر کشور رسیده است.

حجت‌الاسلام دکتر رمضانعلی صالحی در گفت و گو با رسانه ها، به مهم‌ترین دستاوردهای چندساله اخیر سازمان قضایی و نیروهای مسلح در زمینه پیشگیری از جرم پرداخت و گفت: تا پایان سال 1394، 626 نشست هم‌اندیشی بین سازمان قضایی و نیروهای مسلح برگزار شده و اولین فایده این نشست‌ها این بود که با تفکراتِ انسان‌های فرهیخته‌ای که از تجربه برخوردار بودند، آشنا شدیم و توانستیم به انتفاع اندیشه و تجربه بزرگی دست یابیم.
وی تولید هشتاد عنوان تحقیق و پژوهش را دستاورد دیگر پیشگیری از جرم برشمرد و افزود: در پنج سال اخیر توانستیم نیروهای مسلح را در یک مشارکت عمومی در بحث پیشگیری وارد کنیم و شمار کل شرکت‌کنندگان در مجامع به بیش از 25 هزار نفر در سراسر کشور رسیده است.
دکتر صالحی گفت: ارتقای تعاملات باعث شد که نهادهای پیشگیری قوی‌تری ایجاد کنیم و میزان مشارکت در استان ها هم سال‌به‌سال افزایش یافته است.
مدیرکل پیشگیری از وقوع جرم و عفو و بخشودگی سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه کارنامه درخشان نیروهای مسلح نشان می‌دهد که در خط تدابیر رهبری حرکت می‌کنند، افزود: مقام معظم رهبری در سال 1395 برای چهارمین بار به‌صورت ویژه به مسئولان قوه قضائیه تأکید کردند که امر پیشگیری مهم، فرا قوه‌ای و نیازمند اندیشه علم و تجربه است.
وی اضافه کرد: ایشان به توجیه و ارشاد بسنده نکردند و از ما عملکرد و گزارش می‌خواهند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما