1398/12/25 يكشنبه

اقدامات پیشگیرانه سازمان آذربایجان غربی برای مقابله با بیماری کرونا

با شیوع بیماری کرونا در سطح کشور، سازمان آذربایجان غربی، اقدامات پیشگیرانه خود را برای عدم ابتلای کارکنان و سربازان وظیفه آغاز نمود.

رضا صمیمی رئیس سازمان آذربایجان غربی در این ارتباط گفت: در اولین روزهای شیوع، برنامه آگاه‌سازی کارکنان و سربازان وظیفه با دعوت از یک پزشک متخصص انجام و راهکارهای فردی و اجتماعی پیشگیری از ابتلا و نحوه انتقال ویروس کرونا تبیین شد.

وی افزود: همزمان به دژبانی سازمان تاکید شد تا همه مراجعان را ضدعفونی کرده و در صورت مشاهده افراد مشکوک از ورود آنها به سازمان جلوگیری نماید.

صمیمی تصریح کرد: تجهیز سالن‌ها و اتاق‌ها به تجهیزات ضدعفونی کننده، سمپاشی و گندزدایی روزانه سالن‌ها، اتاق‌ها و تجهیزات مورد استفاده، حضور شیفتی کارکنان برای پیشگیری از تجمع، رعایت دقیق بخشنامه سازمان در امور قضایی شعب دادسرا و دادگاه برای اداره کردن جلسات دادرسی، اعطای مرخصی به زندانیان و هماهنگی با بیمارستان شهید عارفیان سپاه برای تست تب کارکنان و سربازان و مراجعان سازمان از مهمترین اقدامات سازمان آذربایجان غربی بود.

به گفته این مقام قضایی، به‌حداقل رساندن سربازان وظیفه، سمپاشی و ضدعفونی مرتب آسایشگاه سربازان، سالن غذاخوری و آبدارخانه و استفاده از دستکش و ماسک توسط همه کارکنان و سربازان از دیگر اقدامات سازمان آذربایجان غربی در خصوص پیشگیری از شیوع بیماری بوده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما