1395/10/18 شنبه

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تأکید کرد:

ضرورت توجه به پلیس علمی در راستای کاهش جرایم

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: ما باید به دنبال پلیس علمی بوده و با استفاده از بهترین سلاح یعنی قانون، بتوانیم شاهد بروز کمترین جرایم در جامعه و میان کارکنان نیروهای انتظامی باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در همایش فرماندهان و روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌های فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه باید نگاه و توجه به وضعیت نیروهای انتظامی ویژه باشد، اظهارکرد: مسئولان باید نسبت به رفع موانع و مشکلات کارکنان نیروهای انتظامی گام بردارند چراکه اقدام و عمل بهینه نیروی خدمتگزار با آسایش فکری ضامن امنیت کشور است.
به گزارش ایسنا، وی افزود: امنیت و آسایش حاکم بر جامعه ما در سایه خدمات پلیس و نیروهای‌انتظامی است.
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه امروزه موقعیت ایران در تمام دنیا از لحاظ تامین امنیت بی‌نظیر است، تصریح‌کرد: جمهوری اسلامی در سایه نیروهای با ایمان و متعهد خود چنگ در گلوی استعمار انداخته و در سایه چنین نیروهای مسلح قدرتمند است.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با بیان اینکه نعمت امنیت بالاترین نعمت است، ادامه داد: پلیس و نیروهای مسلح ضامن امنیت بوده و عزت جمهوری اسلامی ایران در سایه اقتدار نیروهای مسلح و پلیس است.
وی مهمترین نوع امنیت را امنیت اجتماعی عنوان کرد و گفت: فرماندهان کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها باید بر نیروهای خود نظارت کنند چراکه ارزشمندترین سرمایه‌های هر سازمانی نیروی‌انسانی آن است.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه فرماندهان باید خطرات دشمن را به کارکنان خود گوشزد کنند، ادامه داد: ما باید به دنبال پلیس علمی بوده و با استفاده از بهترین سلاح یعنی قانون، بتوانیم شاهد بروز کمترین جرایم در جامعه و میان کارکنان نیروهای انتظامی باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی به لزوم هوشیاری هرچه بیشتر نیرو‌های مسلح در کشور تاکید کرد و گفت: نباید با غفلت و غرور کاذب دشمن را دست‌کم گرفته و ضعیف بشماریم چراکه دشمن از کوچکترین مسائل در صدد سوء‌استفاده بر علیه کشور است.
وی هدف دشمن را ایجاد تفرقه در میان جامعه عنوان کرد و افزود: لزوم دشمن‌شناسی از نکات مهمی است که برهمه مسئولان و مردم لازم است تا با اتحاد و انسجام اجازه ندهند، دشمنان نفاق و تخم اختلاف در میان جامعه بپاشند.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، گفت: اقدامات نیروهای انتظامی و پلیس باید در جهت پیشگیری از وقوع جرایم باشد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما