1396/1/27 يكشنبه

بازپرس دادسرای نظامی تهران:

اعتماد مردمی، سرمایه ارزشمندی برای نیروی انتظامی و دستگاه قضایی محسوب می شود

هیئت اعزامی دادسرای نظامی تهران از یگان های انتظامی شهرستان پیشوا بازدید کرد.

در جریان این بازدید، محمد حاتمی سرپرست هیئت اعزامی دادسرای نظامی تهران در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا با تأکید بر اینکه نیروی انسانی سرمایه اجتماعی هر سازمان را تشکیل می دهد، گفت: فرماندهان و مدیران با نظارت منطقی و مراقبت مستمر از کارکنان و توجه به مشکلات آنان می توانند از بروز جرایم و آسیب های سازمانی پیشگیری کنند.
وی برگزاری کلاس های آگاه سازی و صیانتی را اقدامی مؤثر و مفید در تأمین سلامت اداری عنوان کرد و افزود: آگاه‌سازی و توسعه آموزش های کیفی و هدفمند در کنار پایبندی به ارزش های اسلامی، عامل موثر برای مصون ماندن منابع انسانی از تهدیدات و آسیب های زندگی شغلی و فردی است.
بازپرس دادسرای نظامی تهران در ادامه، توسعه امنیت و عدالت اجتماعی را محصول تعامل مثبت و سازنده دستگاه قضایی و انتظامی دانست و گفت: این تعامل افزایش احساس امنیت و پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی را به ارمغان خواهد آورد.
وی اضافه کرد: افزایش احساس امنیت و ایجاد همکاری و اعتماد مردم با پلیس با مشارکت دادن مردم در تولید امنیت میسر خواهد بود و اعتماد مردمی به پلیس، سرمایه ارزشمندی برای نیروی انتظامی و دستگاه قضایی محسوب می شود.
این مقام قضایی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی الگوی نظم و انضباط اجتماعی در جامعه محسوب می شود و باید به بهبود این روند با آموزش کارکنان توجه شود تا بتوانیم از وارد شدن هر گونه آسیب به این نیروهای خدوم جلوگیری کنیم.
در ادامه این دیدار، سرهنگ مصطفی علیزاده، فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا با قدردانی از تعامل مثبت و حمایت های دستگاه قضایی از مأموریت های نیروی انتظامی اظهار داشت: کارکنان انتظامی با خلوص نیت، پاکدامنی و اقتدار اسلامی و اخلاقی در خدمت تأمین امنیت جامعه و افزایش احساس آرامش فردی و اجتماعی هستند.
سپس هیئت اعزامی دادسرای نظامی تهران از یگان های انتظامی شهرستان پیشوا بازدید کردند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما