1398/9/6 چهارشنبه

معرفی رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کهگیلویه و بویراحمد

علیرضا شیخعلی به عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در این آئین، هفته بسیج را تبریک گفت و اظهار کرد: بسیج واقعاً، شجره طیبه ای است که ریشه اش محکم در زمین است و شکستنی نیست و از هیچ بادی، گزندی نمی بیند.

وی با اشاره به تشکیل نیروهای مردمی مشابه بسیج در خارج از کشور تصریح کرد: شجره طیبه ای که در خارج از کشور ایجاد شده توانست داعش را شکست بدهد.
رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح کشور با اشاره به اینکه آمریکایی ها به فکر احیای داعش هستند، تصریح کرد: آمریکا توطئه ای بزرگ را پیش روی ملت های اسلامی گذاشت و با طرح حکومت عراق و شام، در تحرکی، تقریباً همه سوریه و بخش بزرگی از خاک عراق را تصرف کرد ولی خدای متعال کمک کرد و نیروهای مردمی توانستند داعش را در این سرزمین ها شکست داده و نابود نمایند.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با بیان اینکه بسیج در زمان بحران، امنیت افزا است، گفت: بسیج هر وقت که نیاز است در کارهای جهادی شرکت و یا در امور اقتصادی کمک می کند؛ پالایشگاه ستاره خلیج فارس که به عنوان بزرگترین پالایشگاه جهان معرفی شده، به همت نیروهای بسیج ساخته شده است.
وی تأکید کرد: شایسته است قدردان بسیج و همه نیروهای مسلح کشور باشیم .

این مقام قضایی با اظهار اینکه زندگی در کنار امنیت، آرامش و معنی پیدا می‌کند، گفت: وجود امنیت در استان کهگیلویه و بویراحمد، مرهون تلاش‌ها، خویشتن داری و تعامل، در سایه نیروهای مسلح است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور در ادامه با اشاره به نعمت ولایت در جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت:کسانی که می خواهند به امام زمان(عج) برسند تنها راهش پیمودن راه ولایت است.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی به آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره و اظهار کرد: مهم این است کاری انجام دهیم که ماندگار وخالصانه برای خدا باشد تا ماندگار شود آن چیزی که در این جهان باقی می ماند خدمت برای خدا است.

دکتر حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویر احمد در این مراسم با اشاره به اغتشاشات اخیر یادآور شد: با تلاش و مدیریت نیروهای مسلح، دستگاه قضایی و شورای تامین کوچک ترین حادثه ناگواری را در این ایام در استان شاهد نبودیم و وضعیت استان رضایت بخش بود.
 
وی ادامه داد: تقدیر نماینده ولی فقیه در استان از مجموعه شورای تامین و نیروهای نظامی استان گواهی بر این موضوع است.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار تشویق مجموعه قضایی و نیروهای نظامی استان شد و گفت: فرماندهان ما لایق و شایسته و پای کار هستند.

سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان هم گفت: اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی در اغتشاشات اخیر موجب شد تا حتی یک نفر از معترضان در یاسوج زخمی نشوند.

حسنعلی فاتحی معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان نیز گفت: مردم از مبارزه قوه قضائیه با فساد و منابع آن امیدوار شده اند.
وی افزود: رئیس قوه قضائیه شناسایی آسیب های فسادزا را در دستور کار قرار داده اند و در مبارزه با مفسدان، اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.
معاون قضایی دادگستری استان در پایان اظهار داشت: اجرای عدالت، در پیشگیری از وقوع جرم نهفته است و در کشور قریب۳۰ دستگاه اداری و اجرایی در مبارزه با جرم درگیر هستند اما بیشترین فشار در این راه بر قوه قضائیه وارد می شود.

علی محمدی رئیس سابق سازمان قضایی استان در سخنانی گفت: وقتی نیروهای مسلح متعهد و منضبط باشند اقتدار نظام حفظ می‌شود و نتیجه انجام وظیفه نیروهای مسلح در چهارچوب قانون، امنیت پایدار برای مردم و جامعه است.
وی تصریح کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح وظیفه حفظ سلامت نیروی انسانی و اقتدار نیروهای مسلح را برعهده دارد و این وظایف را به خوبی انجام داده است.
در ادامه این آئین، علیرضا شیخعلی به عنوان رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کهگیلویه و بویراحمد و ایمان حیدری به عنوان معاون دادستان نظامی استان معرفی و از خدمات ۷ ساله علی محمدی رئیس قبلی این سازمان تقدیر شد.
همچنین علیرضا شیخعلی رئیس جدید سازمان قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد به بخشی از خدمات خود در دوره فعالیتش به عنوان دادستان نظامی استان پرداخت و گفت: در برگزاری کلاس‌های توجیهی نیروهای مسلح، مقید به مکاتبه نبودیم و هر جا تجمعی از نیرو های مسلح بود ورود پیدا کردیم و امر آموزش را انجام دادیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما