1398/8/1 چهارشنبه

به همت سازمان قضایی استان؛

از ده ضابط منتخب نیروی انتظامی خراسان جنوبی تقدیر شد

سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی از ده ضابط منتخب نیروی انتظامی استان تقدیر به عمل آورد.

معاون حفاظت اطلاعات انتظامی استان، سرگرد محمدعلی امیرآبادی رئیس کلانتری 13 بیرجند، ستوان یکم حمیدرضا امیدوار رئیس بازرسی انتظامی شهرستان بیرجند، سروان محمدحسین بنی اسدی از فرماندهی انتظامی قائن، سروان حسن محمودی از فرماندهی انتظامی نهبندان، ستوان سوم علیرضا فیروزی افسر کلانتری 12 بیرجند، ستوان یکم داود نادی از فرماندهی انتظامی سربیشه، ستوان یکم حسن زیبا از فرماندهی انتظامی طبس، ستوان یکم محسن سنگری از فرماندهی انتظامی درمیان و ستوان یکم حمید سپهری نیا افسر یگان تکاوری «ده سلم» نهبندان، ضابطانی بودند که در جلسه هماهنگی یگان های نظامی و انتظامی استان از آنان تقدیر شد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی در این جلسه در خصوص برگزاری کلاس های آگاه سازی قضایی و حقوقی در یگان ها گفت: یکی از ابزارهای پیشگیری از وقوع جرم، آگاهی بخشی در خصوص آثار و تبعات رفتارهای خلاف قانون است که سازمان قضایی نیروهای مسلح با برگزاری دوره های آگاه سازی توانسته این نقش را در بین نیروهای مسلح به بهترین شکل ممکن ایفا کند.

محمدحسین محمدپور افزود: ضرورت حرکت قانونمند به عنوان یک اصل در نیروهای مسلح پذیرفته شده و خوشبختانه حضور قضات و کارشناسان حقوقی در یگان ها، حرکت به سمت اجرای هرچه بهتر و دقیق تر قوانین را تسریع کرده است.

در ادامه این جلسه، محمدعلی جلوه گر دادستان نظامی استان خراسان جنوبی حفظ حقوق عامه را از وظایف حاکمیت برشمرد و افزود: از ابتدای سال جاری، سامانه ارتباط مستقیم مردم نیروهای مسلح با دادستان نظامی استان راه اندازی شده تا به سوالات و مشکلات تا حد امکان پاسخ داده شود.

وی افزود: هدف از راه اندازی این سامانه، در دسترس بودن دادستان است چراکه بازدارندگی ایجاد کرده و می تواند از بسیاری از جرایم جلوگیری کند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما