1398/1/26 دوشنبه

رئیس سازمان قضایی استان آذربایجان غربی:

سلامت نفس کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح به‌عنوان یک الگو در قوه قضائیه مطرح است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان آذربایجان غربی از عملکرد و خدمات قضات و کارمندان این سازمان در سال 1397 تقدیر کرد.

دکتر رضا صمیمی در اولین جلسه اداری در سال جدید در جمع کارکنان این سازمان گفت: من دست تک تک شما عزیزان را می بوسم چرا که سازمان قضایی نیروهای مسلح دارای نیروهای ارزشی و تلاشگر و بی ادعا بوده و سلامت نفس کارکنان این سازمان به‌عنوان یک الگو در قوه قضائیه مطرح است.
وی افزود: این که در مجموعه دستگاه قضایی، سازمانی داشته باشیم که حتی به جرات می توان ادعا کرد شائبه تخلف نیز در آن وجود ندارد یک افتخار بسیار بزرگ است و این مهم بدست شما کارکنان زحمت کش حاصل آمده تا جایی‌که مرحوم آیت ا... هاشمی شاهرودی رئیس فقید قوه قضائیه، سازمان قضایی نیروهای مسلح را از حیث سلامت به مسجد قوه قضائیه تشبیه نمودند لذا این تعریف، مسئولیت ما را سنگین کرده و امیدواریم بتوانیم حق این مطلب را به خوبی ادا کنیم.
صمیمی گفت: در سال 1397 خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در سازمان قضایی استان انجام شد ولی ایرادات و نقیصه هایی هم وجود داشت که ان شاء ا... در سال 1398 این نقایص نیز برطرف خواهند شد.
وی به اقدامات برجسته سازمان استان در حوزه روابط عمومی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: با سفارش و همکاری روابط عمومی سازمان مرکز، فیلم آموزشی «مکافات اشتباه» را با موضوع «آثار و تبعات ایراد ضرب و جرح در نیروهای مسلح» تولید کردیم که قرار است در کل یگان های مسلح سراسر کشور به نمایش درآید.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما