1397/4/19 سه‌شنبه

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:

آموزش های سازمان قضایی در سلامت نیروهای مسلح بی تاثیر نبوده است

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با مسئولین سازمان قضایی استان دیدار کرد.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان در این دیدار گفت: آنچه که برای مجموعه سازمان قضایی مشهود است؛ کوشش، ایثار و مجاهدت کارکنان نیروی انتظامی است چون علی رغم همه مشکلات اجتماعی، اقلیمی، جغرافیایی و سختی های مأموریتی، بسیار خوب درخشیده اند و تلاش شما موجب کاهش جرایم در استان شد و این افتخاری برای نظام و مردم شریف ایران است.
مرتضی تمیزی با بیان اینکه نیروی انتظامی ارتباط نزدیک و تعامل خوبی با سازمان قضایی دارد و این حسن تعامل ستودنی است، تاکید کرد: تعامل سازنده، خوب و منطقی در سلامت کارکنان و موفقیت مأموریت ها در برقراری نظم و امنیت بسیار اثرگذار است.
ایشان افزود: ما در سازمان قضایی نیروهای مسلح در کنار شما بوده و هرجا لازم باشد از نیروها و مأموریت آنان حمایت قانونی می کنیم.
این مقام قضایی با اشاره به اینکه مردم در جامعه دارای مشکلات عدیده ای هستند و لازم است با شناخت صحیح از شرایط موجود آنها را درک کنیم تصریح کرد: زمانی که شهروندی به پلیس مراجعه می کند از همه جا ناامید شده است سعی کنید از شما ناامید نشوند و با سعه صدر به مشکلات آنان رسیدگی کنید.
سپس فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مأموریت نیروی انتظامی متنوع بوده و متأسفانه بسترهای وقوع جرم هم فراهم می باشد و ممکن است نیرو در شرایط لغزش قرار گیرد لیکن نیروهای ما از بنیه اعتقادی و دینی قوی برخوردارند که الحمدا... آلوده گناه و جرمی نمی شوند.
سردار محمد قنبری افزود: آموزش های قضایی و حقوقی سازمان قضایی در پیشگیری از وقوع جرم و سلامت نیروها بی تاثیر نبوده است.
وی در پایان، حمایت های مجموعه سازمان قضایی نیروهای مسلح در حوزه قضایی و آموزشی را سازنده دانست.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما