1398/11/19 شنبه

مدیرکل حفاظت و اطلاعات:

خطای فردی یک کارمند به کل سازمان لطمه می زند

مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح سرزده از سازمان قضایی نیروهای مسلح اصفهان بازدید کرد.

علیرضا بیگمرادی در جمع کارکنان سازمان قضایی استان با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر با اشاره به شرایط کشور در دوران پهلوی و حقارت رژیم طاغوت در مقابل استکبار جهانی اظهار داشت: ما در دوران پهلوی نمی توانستیم حتی به پایین ترین درجه دار ارتش آمریکا که به عنوان مستشار در کشور ما حضور داشت، حرفی بزنیم ولی در حال حاضر آمریکایی ها در مقابل نیروهای مسلح ما حقیر هستند و جرأت هیچ گونه تجاوزی ندارند.

با اشاره به حدیثی از حضرت علی(ع) گفت: هرکس رابطه بین خود و خدای خود را اصلاح کند، خداوند رابطه او و مردم را اصلاح خواهد کرد و هر کس که برای آخرتش توشه ای فراهم کند خداوند دنیای او را اصلاح می کند.

مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه خطای فردی یک کارمند به کل سازمان لطمه می زند، تصریح کرد: اگر فردی در سازمان خطا و یا اشتباهی مرتکب شود به پای مجموعه سازمان قضایی نیروهای مسلح گذاشته می شود و وجهه سازمان را خدشه دار می کند.

بیگمرادی بر لزوم پیشگیری از وقوع جرم و تخلف در درون سازمان تاکید کرد و گفت: پیشگیری را ابتدا از خودمان و مجموعه خود شروع کنیم.

وی با اشاره به آسیب های فضای مجازی تأکیدکرد: بسیاری از مشکلات اخلاقی و پروندهای فساد با ارسال یک پیام کوتاه یا حتی یک احوال پرسی ساده با نامحرم در شبکه های اجتماعی شروع شده و ارتباط های بعدی ناخواسته شکل گرفته است لذا هشدارها را جدی بگیریم.

در ابتدای این برنامه، مهدی تشکری رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان با ارائه گزارشی از فعالیت های این سازمان، آماری از برگزاری کلاس های آموزشی و آگاه‌سازی، وضعیت آرای محاکم نظامی و فعالیت های مختلف فرهنگی ارائه کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما