1397/2/25 سه‌شنبه

رئیس سازمان قضایی استان بوشهر تأکید کرد:

برخورد قاطع با عوامل تبانی با قاچاقچیان به جهت حمایت از کالای ایرانی

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح جهت حمایت از کالای ایرانی می بایست با عوامل تبانی با قاچاقچیان سریع و قاطع برخورد کند چرا که باعث ضربه به تولید داخلی و بیکاری کارگران می شود.

سیّدمحمدرضا بحرالعلوم در اولین جلسه اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر در سال از کارکنان این سازمان قضایی استان به‌خاطر تلاش و فعالیّت مضاعف در سال 96 تقدیر کرد و به آقایان آتشی، جامه‌بزرگ و روشن ضمیر، کارکنان جدید خیرمقدم گفت و از همکار بازنشسته آقای سراینده به پاس زحمات سی ساله ایشان تجلیل به عمل آورد.
بحرالعلوم در ادامه گفت: همانطورکه بارها گفته ایم سازمان قضایی نیروهای مسلح سازمانی الگو و نمونه در بین دیگر سازمان‌ها است و در همین راستا باید سعی کنیم، امورات محوله را به نحو احسن انجام دهیم تا موجب رضایت الهی سپس مسئولان سازمان باشد.
وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح در راستای انجام وظیفه خود جهت حمایت از کالای ایرانی می بایست با عوامل تبانی با قاچاقچیان سریع و قاطع برخورد کند چرا که این موضوع باعث ضربه به تولید داخلی و بیکاری کارگران می شود.
بحرالعلوم با اشار به توجه رئیس سازمان قضایی کل کشور به مسائل و امور فرهنگی گفت: ما هم در این خصوص تلاش و همّت بیشتری صرف نماییم و سال را با برپایی اردوی زیارتی و سیاحتی برای سربازان وظیفه شروع نموده ایم و در نظر داریم برنامه های مدون فرهنگی سازمان مرکز را به صورت منظم اجرا نمائیم.
وی در بررسی کارنامه ارزیابی عملکرد سازمان استان به رتبه 11 استان در سال96 اشاره کرد و گفت: بهره وری سازمان نتیجه عملکرد جمعی کارکنان است و انتظار می رود که در همین ابتدای سال، همّت نموده و بهتر از سال قبل عمل نماییم و این امر جز با تلاش بیشتر همکاران محقق نمی شود.
رئیس سازمان قضایی استان بوشهر متذکر شد: انتظار می رود که همکاران از انواع پیام رسان‌های داخلی استفاده کنند.
وی در آخر به سؤالات و مسائل مطرح شده توسط همکاران پاسخ داد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما