1395/11/24 يكشنبه

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری:

کار قضات و کارمندان سازمان قضایی دقیق و نافع برای کشور است

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری در جمع سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گفت: کار قضات و کارمندان سازمان قضایی بسیار دقیق و نافع برای کشور است زیرا برای رسیدن حق به حقدار است.

آیت الله موسوی اصفهانی افزود: اگر خدای ناکرده خطایی از سوی مأمورین امنیتی کشور صورت گیرد شما باید رسیدگی کنید و این وظیفه خطیر و بزرگی است پس باید در همه حال عدالت اجرا شود.
رییس حوزه علمیه استان تصریح کرد: همانطور که سفارش شده قاضی باید در شرایط بسیار عالی از لحاظ روحی و جسمی قضاوت کند و هر دو طرف پرونده را به یک چشم ببیند تا در تصمیم گیری خود دچار خطا و اشتباه نشود؛ خوش به سعادت افرادی‌که برای اجرای عدالت فکر و تلاش می کنند تا حق به حقدار برسد.
وی با بیان اینکه وظیفه ما حفظ نظام اسلامی است، افزود: هر کدام از ما به نحوی به‌دنبال این هدف مهم هستیم و باید برای رسیدن به آن تلاش، توسل و توکل به خدا داشته باشیم.
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: هر چه مسئولیتمان بالاتر باشد بیشتر خدا را ناظر بر اعمال بدانیم و از عمل بد فاصله بگیریم زیرا شیطان همیشه در کمین است پس مواظب قلم، تصمیم، قدم برداشتن، پشتیبانی کردن، پشتیبانی نکردن و... باشیم.
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان همدان در این مراسم، وظیفه این سازمان خطیر برشمرد و افزود: کارکنان این مجموعه با توجه به طبقه بندی بودن نوع کارشان، گمنام هستند و حجم زحمات آنها به دلیل محرمانه بودن مشخص نمی شود .
محمد جعفر شهبازی با اشاره به اینکه رؤسای سازمان های قضایی مسئولیت معاونت سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر را نیز عهده دار هستند، افزود: به همت معاونت سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در تمامی یگان‌های مسلح، شوراهای امر به معروف تشکیل شده و کار خود را آغاز کرده اند.
در پایان، نماز جماعت ظهر و عصر به امامت آیت الله موسوی اصفهانی اقامه شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما