1397/10/19 چهارشنبه

فرمانده انتظامی استان البرز:

پرکردن جای نیرویی که دچار آسیب شده بسیار سخت است

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: اعتقاد دارم پرکردن جای نیرویی که دچار آسیب شده بسیار سخت است و ممکن است سال‌ها به طول بینجامد.

سردار عباسعلی محمدیان صبح امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و دادستان نظامی استان البرز اظهار داشت: در این استان ارتباط بسیار خوب و صمیمانه‌ای میان دستگاه قضایی و سازمان قضایی نیروهای مسلح وجود دارد.

وی وجود تجربه مناسب را دلیل رقم خوردن این آرامش برشمرد و گفت: در راستای پیشگیری از جرایم در تمامی ابعاد از جمله جرایم عمومی و جرایم کارکنان نیروی انتظامی، اقدامات بسیار مفیدی انجام داده‌ایم.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه پرکردن جای نیرویی که دچار آسیب شده بسیار سخت است و ممکن است سال‌ها به طول بینجامد، افزود: اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری، مهمترین هدف نیروی انتظامی است و با توجه به فرامین مهم ایشان، می‌توان تمامی زوایا و ابعاد فعالیت خود را در راستای تقویت آرامش در کشور انجام دهیم.

سردار محمدیان با اشاره به اینکه فشار کار نیروی انتظامی زیاد و نیروی انسانی آن کم است، ادامه داد: سعی کردیم مهمترین سرمایه‌های خود را که نیروهای انسانی ما هستند حفظ کنیم و با همراهی و کمک دستگاه قضایی و نظارت‌های مستمر سعی کردیم کمترین تلفات را داشته باشیم و از تشویق و تنبیه کارکنان نیز دریغ نکرده‌ایم.

این مقام انتظامی همچنین از تشکیل سه کلانتری در سه منطقه مختلف کرج برای تقویت نظارت در این کلانشهر خبر داد و اظهار داشت: راه‌اندازی گشت 197 در دستور کار قرار گرفته، چهارچوب‌ها و بایدها و نبایدهای استفاده از این گشت برای مردم و پلیس تعریف شده تا بتوانیم از فواید آن بهره‌مند شویم.

به گفته وی، از زمان راه‌اندازی این گشت‌ها، درصد رضایت مندی مردم افزایش و وقوع جرم در سطح کرج کاهش یافته است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما