1397/8/9 چهارشنبه

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:

سازمان قضایی نیروهای مسلح در صیانت از کارکنان جایگاه رفیعی دارد

مسئولان سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی با فرمانده انتظامی استان دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار، رئیس سازمان قضایی استان خراسان جنوبی از اهتمام ویژه فرمانده انتظامی استان در برخورد با افراد خاطی تشکر کرد و گفت: وظیفه و رسالت سازمان قضایی این است که فرماندهان را در اجرای وظایف محوله تا حدودی که قانون اجازه می‌دهد کمک کنیم.
محمدحسین محمدپور افزود: ممکن است در پرونده ای، فرمانده یگان با توجه به جرم ارتکابی و شخصیت مجرم و شناختی که از مجموعه تحت مسئولیت خود دارد، نظراتی داشته باشد که در تصمیم گیری ها مد نظر قرار می دهیم.
وی در عین حال تصریح کرد: اما ممکن است نظر فرمانده تأمین نشود که این به معنای عدم تعامل و همکاری نیست بلکه در حیطه وظایف و اختیارات، این موضوعات کاملاً طبیعی است.
در ادامه، محمدعلی جلوه‌گر معاون دادستان نظامی خراسان جنوبی تأکید کرد: برای دادسرای نظامی اهمیت دارد که به نیروی انتظامی کمک کند و یقیناً این امر متقابل است.
سپس فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه سازمان قضایی نیروهای مسلح در صیانت از کارکنان جایگاه بسیار رفیعی دارد، اضافه کرد: در دنیای امروز که به نیروی انسانی نگاه ویژه‌ای شده و از آن به‌عنوان منابع انسانی در نهادها و سازمان ها یاد می شود، حفاظت و صیانت از کارکنان کاری جهادی است.
سردار مجید شجاع در ادامه، از حمایت های سازمان قضایی استان خراسان جنوبی تشکر کرد و اظهار داشت: این حمایت‌ها کاملا روشن و این موضوع در بین همکاران ما مشهود است.
وی خاطر نشان کرد: قاطبه بدنه نیروهای مسلح سالم هستند و ممکن است در بعضی مواقع شیطان که در کمین انسان است فریب بدهد و مشکلاتی به وجود بیاید.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی به این سخن مقام معظم رهبری که مسئولیت تمام و کمال نیروهای مسلح متوجه بنده است، اشاره کرد و افزود: این موضوع را مردم درک می کنند و به همین علت توقع آنها هم از مجموعه نیروهای مسلح بالاتر است.
سردار شجاع تصریح کرد: اگر خدمات نیروهای مسلح را با بقیه دستگاه‌های حاکمیتی مقایسه بکنیم با اهمیت ترین خدمت یعنی تأمین امنیت را برعهده دارند لکن در بعضی مواقع مردم کمترین توجه را به این مهم دارند و این افتخار ماست که به عنوان سربازان ولایت، در این راه از هیچ جانفشانی دریغ نمی کنیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما